LSO SACENSĪBAS BADMINTONĀ 12.03.2020.

LSO organizētās sacensības  Badmintonā norisinājās 2020. gada 12. martā. Sacensības norisinājās piekto gadu pēc kārtas  un tās notika Salaspils Sporta Namā. Šogad piedalījās 10 komandas: Sveķu pamatskola, Smiltenes novada speciālā pamatskola, Tukuma novada speciālās izglītības iestāde, Amatas novada Spāres pamatskola , Gaujienas pamatskola,  Pamūšas speciālā pamatskola, Ventspils novada Annahites pamatskola, Liepājas Līvupes pamatskola – attīstības centrs, , Rīgas 4. pamatskola. Diemžēl karantīnas dēļ nestartēja Koknese.   Tika izspēlēti seši medaļu komplekti.

LSO Novusa turnīrs 2020.Rudzātos

    Jau 19. reizi Rudzātu speciālā pamatskola pulcināja labākos novusistus no Latvijas speciālajām skolām. Kā katru gadu, arī šogad sacensību galvenā tiesnese bija perfektā M. Vilcāne, vecākais sacensību tiesnesis- nosvērtais S. Mosāns, dubultspēļu, vienspēļu, “C” līmeņa tiesnešu pienākumus pildīja- skolotājas N. Budencova, V. Rudzāte, L. Kivleniece; galda tiesnešu funkcijas pildīja skolas skolotāji (M. Boreiko, S. Muktupāvela, R. Goldova, I. Viļuma, I. Ivanova, V. Volkovs, I. Zīmele, A. Brūvere) un vecāko klašu skolēni (I. Brūvere, M. Celpanovs, S. Čubrevičs, M. Sokoļuks, K. Jakovļevs, Ē.

Kurzemes boče kauss 2020

LSO sportistu starti slēpošanā un skriešanā ar sniega kurpēm Igaunijā.

Laika posmā no 02.-04. 03.2020. Latvijas Speciālās Olimpiādes sportisti atradās Igaunijas pilsētā Otepē, kur piedalījās SO Estonia organizētajās sacensībās slēpošanā un skriešanā ar sniega kurpēm.

LATVIJAS SPECIĀLĀS OLIMPIĀDES SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS 2020.11.02.

 Lai arī Latvijas laika apstākļi mūs šogad ar sniegu nelutina 11.02.2020. Priekuļu slēpošanas un biatlona trasē "Cēsis"norisinājās LSO organizētās slēpošanas sacensības, kurasīpašnieki  bija parūpējušies par , lai sniegs trasē būtu. Dalību sacensībās bija pieteikušas 7. skolas no dažādiem Latvijas novadiem.  Sacensības tika atklātas ar karoga pacelšanu un Latvijas Valsts himnas atskaņošanu. Dalībniekus uzrunāja LSO nacionālais direktors A.Lasis un Spāres skolas direktore Rita Bukovska novēlot visiem veiksmīgus startus . 

LSO meiteņu florbolā 2020

2020. gada 30. janvārī Tukuma novada Irlavas sporta namā notika LSO sacensības florbolā meitenēm. 

Šogad sacentās 12 komandas – Smiltene, Rīga 4, Rīga 3, Dzelzava, Sveķi, Lielplatone, Spāre, Tukums, Zālīte, Aleksandrova, Rudzāti un Upesgrīva.

Pēc divizionēšanas spēlēm noskaidrojās komandu sadalījums pa divīzijām, kurās meitenes sacentās par medaļām.

            Spēcīgākajā A divīzijā nepārspēta palika Sveķu skolas komanda, izcīnot LSO uzvarētājas titulu meiteņu florbolā.

LSO SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS-ATCELTAS.

Sakarā ar to, ka nav piemēroti laika apstākļi, lai varētu noorganizēt slēpošanas sacensības,kuras bija paredzētas 06.02.2020., tās tiek atceltas uz nenoteiktu laiku. Tiklīdz būs labvēlīgi laika apstākļi sacensības notiks Priekuļu biatlona un slēpošanas trasē "Cēsis". Sekot līdzi informācijai.

 

Pirmās sacensības šajā gadā- Skriešana ar sniega kurpēm.

Šā gada 23.01. Piekuļu slēpošanas un biatlona trasē "Cēsis" norisinājās Latvijas Speciālās Olimpiādes organizētās sacensības "Skriešana ar sniega kurpēm". Sacensības organizēja LSO, vadīja Spāres pamatskola. Sacensības tika atklātas ar karoga pacelšanu un Latvijas Valsts himnas atskaņošanu. Uzrunu sacensību dalībniekiem teica LSO nacionālais direktors Aigars Lasis. 

LATVIJAS SPECIĀLĀS OLIMPIĀDES GALDA TENISA TURNĪRS 2019.

     12.12.2019. Lielplatones pamatskolā-atbalsta centrā norisinājās LSO galda tenisa turnīrs. Turnīrā piedalījās 6. speciālo skolu komandas- Sveķi, Lielplatone, Liepājas Līvupes pamatskola, Padures un Bērzupes pamatskolas,  kopā pulcējot 28 sportistus un trenerus. Spēļu sistēma bija pēc SO galda tenisa noteikumiem.  Sportisti sadalījās divās grupās un izspēlēja katrts ar katru un izkristalizējās labākais trijnieks katrā grupā, kuri tad arī cīnījās par godalgotajām vietām A un B grupās.

Rīgas 1. pamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā 2019

Jau trešo gadu 5.decemebrī O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā norisinājās Rīgas 1. pamatskolas - attīstības centra kausa izcīņa basketbolā, kurā piedalījās  12 komandas no Latvijas speciālajām skolām.

Lapas

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site