"Cerību futbola" turnīrs

13.09.2018. Rīgā Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās LSO cerību futbola turnīrs par godu Starptautiskās Speciālās Olimpiādes 50 gadu un Latvijas Speciālās Olimpiādes 30 gadu jubilejai. 

Sacensības tika atklātas ar Olimpiskās lāpas ienešanu Olimpiskajā centrā, kas tika uzticēta Rīgas pašvaldības policijai, ar kuru Latvijas Speciālajai Olimpiādei ir izveidojusies laba sadarbība jau vairāku gadu garumā.

Svinīgo uzrunu sacensību dalībniekiem teica LSO Nacionālais direktors A.Lasis, novēlot visiem sportistiem izbaudīt labu spēli un uzvarēt stiprākajam, kaut gan uzvarētāji jau ir visi, jo ir ieradušies uz sacensībām un gatavi parādīt labu spēli un gūt pozitīvas emocijas.

Sportistus arī uzrunāja Lielplatones IP skolnieks, kurš citēja SO zvērestu:” Ļaujiet man uzvarēt. Bet, ja es nevaru uzvarēt, tad ļaujiet man būt drosmīgam šajā mēģinājumā”. Ar jaukiem priekšnesumiem sacensību dalībniekus priecēja jaunieši no Sveķu Internātpamatskolas. Kopā sacensībās piedalījās 16 komandas, no kurām divas bija vies komandas no Igaunijas un Lietuvas. Spēles noritēja raiti, sportisti tika sadalīti 4 apakšgrupās atkarībā no spēju līmeņa, kas tika noteikts divizionēšanas spēlēs.

Noslēgumā sportisti tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem, kā arī katra komanda balvā saņēma futbola bumbu, un katrs spēlētājs saņēma krekliņu ar sacensību logo.

Visas spēles palīdzēja tiesāt profesionāli tiesneši no Latvijas Futbola Federācijas, ar kuru LSO sadarbojas jau daudzus gadus.

Rezultāti Pielikumā!

Paldies visiem, kas iesaistījās pasākuma organizēšanā un vadīšanā.

Pasākums tiek līdzfinansēts no valsts budžeta līdzekļiem un sadarbībā ar Latvijas sporta federāciju Padomi.

Video šeit

LSO Nacionālais direktors A.Lasis

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site