Finālsacensības futbolā meitenēm

05.10.2017. Rīgā, Bērnu un jauniešu centrā „Laimīte” norisinājās finālsacensības futbolā meitenēm. Sacensības tika atklātas ar LSO nacionālā direktora uzrunu. Sacensībās šogad bija pieteiktas desmit meiteņu komandas, par ko liels prieks.

Lai spēles ritētu raitāk tika izveidotas divas apakšgrupas:

„A” Sveķi, Antūži, Pelči, Spāre un Rīga-4

„B” Lielplatone, Palsmane, Gaujiena, Rīga-5 un Zālīte;

Spēles notika pēc „Mazā futbola” spēles noteikumiem. „A” grupā spēcīgākās komandas bija- Spāre, Sveķi; „B” grupā Lielplatone, Palsmane.

Pusfinālā tikās Lielplatone – Sveķi un Spāre- Palsmane. Šajās spēlēs spēcīgākās izrādījās Spāres un Lielplatones komandas. Lielplatones un Spāres komandas turpināja cīņu par I un II vietu, kur pārākas šoreiz izrādījās Spāres komandas spēlētājas.

Savukārt III vietu izcīnīja Sveķu komanda aiz sevis atstājot Palsmanes komandu.

Latvijas Futbola Federācija meitenēm bija sarūpējusi pārsteiguma balvas. Katrai meitenei tika dāvana- aproce un higiēnas lietas. Balvas tika arī katrai komandai – bumba. LSO nodrošināja I-III vietu ieguvējām komandām diplomus, medaļas un kausus.

Paldies LSO, LFF par atbalstu sacensību organizēšanā un skolu sporta skolotājiem par sportistu sagatavošanu sacensībām.

Komandu izvietojums pēc vietām:

Spāre- I

Lielplatone- II

Sveķi- III

Palsmane- 4

Pelči -5

Gaujiena-6

Zālīte-7

Antūži-8

Rīga-4-9

Rīga-5-10

 

Atskaiti sagatavoja G.Adamoviča  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site