Gothia Special Olimpics Trophy 2019

No 2019. gada 14. jūlija līdz 20. jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem Gotijas kauss 2019 (Gothia Cup). Turnīrs ir pasaulē lielākās starptautiskās jauniešu futbola sacensības. Šogad piedalījās 1686 komandas no 75 valstīm. 
Turnīra laikā notika futbola sacensības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (GOTHIA SPECIAL OLYMPICS TROPHY). Mūsu komandu pārstāvēja sportisti no Peču, Tukuma un Sveķu skolām. Delegācijas vadītāja un komandas fizioterapeite Nadija Strazdiņa, treneris Harijs Gulbis.

Sacensībās varējām piedalīties pateicoties līdzcilvēku atbalstam - Pelču speciālā internātpamatskola- attīstības centrs, Sveķu internātpamatskolaihttps://www.tukumaips.lv, Giving for LatviaATTA PRINTEstotyDaniela UtaneElviss Strazdiņšhttps://www.facebook.com/specialaissportacentrs/

15. jūlijā notika sportistu testēšana divizionēšanai. Šajā dienā notika divas spēles - zaudējām Zviedrijai 0:2, uzvarējām Krieviju 2:1. Mūsu komanda kvalificējās augstākajā A divīzijā.

16. jūlijā spēlējām neizšķirti 2:2 ar Dānijas komandu. Otrajā spēlē zaudējām Krievijai 0:2.
Īpaši agresīva un brīžiem pat rupja spēle bija ar Krievijas komandu, kura pēc iepriekšējas dienas zaudētās spēles centās uzvarēt ar jebkādiem paņēmieniem. Šajā spēlē traumu guva mūsu komandas vārtsargs, kuram pretinieks iespēra pa galvu.

17. jūlijā pirmā spēle ar Poliju bija pārlieku rupja, vairāki poļu futbolisti saņēma dzeltenās kartiņas, vienu futbolistu noraidīja no laukuma. Šo spēli zaudējām ar 0:4. Spēlē traumu guva mūsu rezerves vārtsargs, dažādas traumas arī laukuma spēlētāji. Otrajā spēlē pret Lietuvu vārtus bija spiests sargāt laukuma spēlētājs. Zaudējam 0:5

18. jūlijā spēlē pret Poliju cīnījāmies par bronzas medaļām. Diemžēl iepriekš gūtā trauma liedza spēlēt vienam no aizsargiem, bet pamatvārtsargs spēlēja ar galvas un rokas traumu. Dažādas pakāpes traumas bija arī pārējiem spēlētājiem. Lai gan cīnījāmies varonīgi, īstu pretestību pretiniekam izrādīt nespējam. Rezultāts 0:6 un izcīnīta 4. vieta 30 komandu konkurencē.

 

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site