Latvijas komandai zelts Gruzijā

No 13.maija līdz 19.maijam Gruzijā, Tbilisī notika Eiropas un Eirāzijas Speciālās Olimpiādes 7-a futbola turnīrs, kuru organizēja Gruzijas Speciālā olimpiāde sadarbībā ar Eiropas un Eirāzijas Speciālās Olimpiādes reģionālo biroju. Turnīrs paredzēja zēnu un meiteņu komandu dalību Turnīra kausu izcīņā. No Latvijas komandā tika iekļautas un piedalījās turnīrā 10 meitenes 6 speciālajām skolām. Turnīrā pavisam piedalījās komandas no 16 Eirāzijas un Eiropas valstīm, tostarp - 12 valstis ar zēnu komandām un 5 ar meiteņu komandām: Krievijas, Ungārijas, Gruzijas, Kazahstānas un Latvijas.

Pirmajā dienā meitenēm bija jācīnās ar Ungārijas komandu un Kazahstānas komandu. Ar rezultātu 3:0 Latvijas komandas meitenes uzvarēja Ungārijas komandu un ar rezultātu 8:0 uzvarēja Kazahstānas komandu. Nākamajā dienā meitenēm bija jācīnās ar Gruzijas komandu un Krievijas komandu. Ar rezultātu 0:0 meitenes nospēlēja ar Gruzijas komandu un ar rezultātu 1:0 ar Krievijas komandu.

Pēc divu dienu intensīvām spēlēm Latvijas komandas meitenes jau bija līderes. Trešajā Turnīra dienā cīņa notika par medaļām un kausu. Meitenēm pietika gribasspēka un komandas sajūtas lai uzvarētu un turpinātu ciņu finālā par godpilno pirmo vai otro vietu.. Finālā Latvijas komandas meitenes atkal spēlēja ar ļoti spēcīgo Ungārijas komandu, kurā ar rezultātu 1:0 uzvarēja Latvijas komanda, kā rezultātā Latvijas meiteņu komanda ieguva Turnīra godpilno 1.vietu, zelta medaļas un Turnīra uzvarētāja kausu, aiz sevis atstājot Ungārijas, Gruzijas, Krievijas un Kazahstānas komandas.

Liels paldies meitenēm: Spāģei Lienei un Lāsmai, Priedītei Zitai un Gitai, Hominai Evijai, Hardinai Jeļenai, Gaborakai Svetlanai, Jerjominai Lidijai, Jakovļevai Ivandai un Pētersonei Agijai par ieguldīto darbu un atbildības sajūtu. Ikkatra meitene ir ieguldījusi savu talantu, spēku un spējas kopīgai uzvarai.

Par Latvijas meiteņu startu un sasniegumu turnīrā ir informēta Latvijas vēstniecība Gruzijā, kas savu apsveikumu meitenēm ir ievietojusi Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas mājas lapā.

Latvijas delegāciju SO Eiropas futbola turnīrā pārstāvēja delegācijas vadītāja Gaļina Kanējeva, treneres Natalja Jerizarjeva un Ruta Graudiņa.

Vairāk informācijas par Turnīra norisi, Lāpu skrējiena ceremoniju skatīties SO Gruzijas mājas lapas saitā.

Rakstu sagatavoja: Ruta Graudiņa un Gaļina Kaņējeva

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site