Latvijas Speciālās Olimpiādes pārstāvju pieņemšana pie Latvijas Valsts prezidenta

12.12.2017. Latvijas specialās olimpiādes SO Pasaules ziemas spēļu, Gēteborgas kausa dalībnieki, sporta skolotāji un skolu direktori, kuri ir organizējuši SO starptautiskās sacensības Latvijā bija uzaicināti svinīgā pieņemšanā pie Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa.

Pirms svinīgās pieņemšanas delegācijai bija iespēja apskatīt prezidenta pili gida pavadībā. Gide izsmeļoši izstāstīja par katru telpu, kuru aplūkojām kā arī iepazīstināja ar dažiem vēstures faktiem.

Valsts prezidents savā uzrunā teica paldies sportistiem par Latvijas vārda nešanu Pasaulē, par izcilajiem sasniegumiem kā arī sportistiem novēlēja neapstāties pie sasniegtā un izvirzītos mērķus īstenot dzīvē gatavojoties Speciālās Olimpiādes Pasaules vasaras spēlēm Apvienotajos Arābu Emirātos, kas notiks 2019.gadā.

No Speciālās Olimpiādes atbildes uzrunu teica LSO Nacionālais direktors A.Lasis. Uzsvars tika likts uz Speciālās Olimpiādes 50 gadi, kura sakrīt ar Latvijas Valsts simtgadi-2018.gads.

Katrs Sportists un treneris par piemiņu no Valsts prezidenta saņēma piemiņas balvu. Pēc svinīgā pasākuma bija neformālās sarunas ar prezidenta kungu, kurās iesaistījās gan sportisti gan sporta skolotāji.

Paldies LSO valdes priekšsēdētajai G.Kaņejevai un prezidenta kancelejai par iespēju būt pieņemšanā pie Latvijas Valsts prezidenta R.Vējoņa šajā adventes laikā.

Klusu un saticīgu visiem šo adventes laiku un gaišus Ziemassvētkus.

 

Informāciju sagatavoja G.Adamoviča

 

 

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site