LATVIJAS SPECIĀLĀS OLIMPIĀDES SACENSĪBAS MEITEŅU FUTBOLA TURNĪRĀ EIROPAS/ EIRĀZIJAS EU –PROJEKTA IETVAROS 03.10.2019.

Ceturtdien, 03.oktobrī, Rīgā, Elektrum olimpiskajā centrā norisinājās meiteņu futbola turnīrs. Turnīrs aizsākās ar lāpas un Latvijas Speciālās Olimpiādes karoga ienešanu, kas tika uzticēta Rīgas pašvaldības policistiem un  sportistiem no Lielplatones, Sveķu, Kokneses un Limbažu novada skolām.  Sacensības ar svinīgo uzrunu atklāja Latvijas Speciālās Olimpiādes nacionālais direktors Aigars Lasis un Latvijas Futbola Federācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

     Sacensībās piedalījās sportisti no 16 speciālajām izglītības iestādēm tai skatā vieskomanda no Lietuvas un divas komandas no Sociālās aprūpes centriem.Sportistiem notika divizionēšanas spēles, pēc kurām komandas tika sadalītas grupās.  Tad komandām sākās cīņa  par medaļāmu kausiem.

        Noslēgumā komandas tika apbalvotas ar medaļām un katra komanda balvā saņēma 5 futbola bumbas. Latvijas futbola federācija savukārt apbalvoja katras komandas vārtsargu dāvinot futbola cimdu pāri.

      Rezultāti pa grupām pielikumā.

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site