LATVIJAS SPECIĀLĀS OLIMPIĀDES SACENSĪBAS TAUTAS BUMBĀ 2019.

13.11.2019. Salaspils sporta centrā norisinājās LSO organizētās sacensības Tautas bumbā. Sacensību mērķis ir popularizēt sporta aktivitātēs iesaistīties jaunākā vecuma skolēnus, radīt interesi par sportu.

      Šogad sacensībās dalību bija pieteikušas 8 komandas. Sacensību kārtība šogad tika mazliet izmainīta ņemot vērā SOEE noteikumus, vispirms notika priekšsacīkstes un no katras grupas pirmās divas vietas izvirzījās „A“ grupā un trešās un ceturtās vietas ieguvušās komandas „B“ grupā. Līdz ar to par medaļām varēja cīnīties visas 8 komandas attiecīgi „A“ un ‚B“ finālos.

 

„A“ grupa- vietu sadalījums

  1. Padures pamatskola
  2. Liepājas Līvupes pamatskola-attīstības centrs
  3. Lielplatones pamatskola-atbalsta centrs
  4. Rīgas 2 pamatskola

„B“ grupa – vietu sadalījums

  1. Viduskurzemes pamatskola-attīstības centrs
  2. Smiltenes novada speciālā pamatskola
  3. Tukuma novada izglītības iestāde
  4. Sveķu pamatskola

 

 

 

    

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site