LATVIJAS SPECIĀLĀS OLIMPIĀDES SLĒPOŠANAS SACENSĪBAS 2020.11.02.

 Lai arī Latvijas laika apstākļi mūs šogad ar sniegu nelutina 11.02.2020. Priekuļu slēpošanas un biatlona trasē "Cēsis"norisinājās LSO organizētās slēpošanas sacensības, kurasīpašnieki  bija parūpējušies par , lai sniegs trasē būtu. Dalību sacensībās bija pieteikušas 7. skolas no dažādiem Latvijas novadiem.  Sacensības tika atklātas ar karoga pacelšanu un Latvijas Valsts himnas atskaņošanu. Dalībniekus uzrunāja LSO nacionālais direktors A.Lasis un Spāres skolas direktore Rita Bukovska novēlot visiem veiksmīgus startus . 

Sacensības tika sāktas ar stafeti. Piedalījās visas 7. komandas. Uzvaras laurus plūca mājinieki Spāres skola, otrajā vietā Sveķu skola un trešo vietu sīvā konkurencē ar Dzelzavas skolu izcīnīja Lielplatones skola.
 Tālāk sākās individuālās disciplīnas, kur katrā grupā bija savi līderi. 
Paldies visām skolām par dalību sacensībās, Spāres skolas komandai par organizatorisko darbu, trases atbildīgajiem par sniegu. Skolu vadībai par atbalstu un protams sporta skolotājiem par ieguldīto darbu.
Sacensību rezultāti pielikumā.
Informāciju sagatavoja sacensību galvenais tiesnesis Jānis Freivalds.
 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site