LATVIJAS SPECIĀLĀS OLIMPIĀDES VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS CERĪBU SPORTISTIEM 2019.

     09.05.2019.   Latvijas Speciālā Olimpiāde organizēja cerību vieglatlētikas sacensības izglītojamajiem ar smagiem un ļoti smagiem  garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem (izglītības programma 59).

     Sacensību galvenais tiesnesis Guna Adamoviča. Sacensības norisinājās Rīgā, BJC “Laimīte”.

     Dalību sacensībās bija pieteikušas 16 skolas. Komandā varēja startēt 10 sportisti. Katrs sportists varēja startēt divās disciplīnās. Sportisti startēja divās vecuma drupās- I vecuma grupa meitenes un zēni līdz 13 gadu vecumam un II vecuma grupa meitenes un zēni no 14 gadiem  un vecāki.

    Sportisti katrā disciplīnā tika apbalvoti ar medaļām no 1-6 vietai.

Sacensības tiesāt palīdzēja pieredzējuši sporta skolotāji:

        Bumbiņas mešana- Ģ. Biezbārdis (Tukums), I. Petrokaitis( Pamūša).

        Tāllēkšana – A.Andršmits( Stikli),  Indra Timofejeva(Gaisma)

        Skriešana –  G.Adamoviča,( Lielplatone),  D.Dīvāne, A.Lasis ( Sveķi), R.Graudiņa ( Gaujiena), D.Šteinberga ( Pelči).

Paldies tiesnešiem par atsaucību.

    Paldies skolotājiem, par sportistu sagatavošanu sacensībām , sportistiem par labiem startiem un tiesnešiem par tiesāšanu. Uz tikšanos nākamajā pavasarī vieglatlētikas sacensībās.

 

Sacensību protokoli pielikumā.

 

 

 

                    Informāciju sagatavoja G.Adamoviča

Pielikumi: 
 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site