LSO „Cerību” futbola turnīrs Rīgā

2017.gada10.maijā Rīgas Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) organizētās futbola sacensības bērniem ar speciālām vajadzībām (ar garīgās attīstības traucējumiem) un ar invaliditāti.

Prieks, ka šāda veida sacensībām bija pieteiktas 11 komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Sacensību atklāšanas uzrunu teica LSO Nacionālais direktors Aigars Lasis.

Sakarā ar to, ka turnīrs notika pēc Pasaules Speciālās Olimpiādes noteikumiem, sākumā tika novadīti „divīzionēšanas apļi”, lai noskaidrotu sportistu sagatavotības un prasmju līmeni. Pēc šīm spēlēm eksperti kopā ar tiesnešiem izveidoja trīs divīzijas – „Oranžā”, „Baltā” un „Dzeltenā”, kurās komandas cīnījās par medaļām.

Sacensības turpinājās 3,5 stundas un rezultātā sīvā cīņā tika noteikti godalgoto vietu ieguvēji.

Informāciju sagatavoja  sacensību galvenais tiesnesis Aleksejs Mirkins

 

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site