LSO tautas bumbas sacensības 2017

09.11. 2017. Rīgas Sanatorijas internātskolā norisinājās LSO Tautas bumbas sacensības.

Sacensības organizēja Latvijas speciālā olimpiāde, sacensību galvenais tiesnesis G.Adamoviča.

Sacensības tika atklātas ar LSO Nacionālā direktora A.Laša uzrunu, kur visiem sportistiem tika novēlēta veiksme, izturība un lai nezūd sacensību gars un protams uzvarēt stiprākajiem.

Spēļu tiesāšana tika uzticēta Rīgas sanatorijas internātskolas sporta skolotājiem. Šogad sacensībās piedalījās 12 komandas, kopā pulcējot 135 spēlētājus, trenerus un sacensību organizatorus.

Lai raitāk ritētu spēles tika izveidotas divas apakšgrupas ”A” un „B”, komandu pārstāvji izlozēja, kurā apakšgrupā tiks viņu komanda un tā:

A” grupa- Lielplatone, Sveķi, Rīga-4, Pelči, Dzirciems un Liepāja

B” grupa- Laža, , Palsmane, Antūži , Bērzupe, Spāre un Gaisma .

Komandas abās apakšgrupās bija vienlīdz spēcīgas. Uz pusfinālu no ”A” grupas izvirzījās kā pirmā Liepājas skolas komanda un kā otrā Lielplatones skolas komanda, no „B” grupas kā pirmā izvirzījās Lažas skolas komanda un kā otrā Palsmanes skolas komanda.

Pusfinālā tikās Liepāja- Palsmane, kur spēcīgāka bija Liepājas komanda, Laža- Lielplatone, šajā spēlē spēcīgāka bija Lažas komanda, līdz arto finālā tikās Laža –Liepāja, lai spēlētu par pirmo vietu, par trešo vietu spēlēja Palsmane – Lielplatone.

Šogad Tautas bumbā uzvarētāja kausu ieguva Liepājas komanda aiz sevis atstājot Lažas komandu un Palsmanes komandu.

Vietu sadalījums pa komandām:

 1. Liepāja;

 2. Laža;

 3. Palsmane;

 4. Lielplatone;

 5. Dzirciems;

 6. Rīgas 4 skola;

 7. Antūži;

 8. Bērzupe;

 9. Gaisma;

 10. Pelči;

 11. Spāre;

 12. Sveķi

Paldies komandu treneriem par sportistu sagatavošanu un dalību sacensībās.

Rakstu/atskaiti sagatavoja G.Adamoviča

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site