SO turnīrs galda tenisā Lielplatone 2017

2017.g. 7.decembrī Lielplatones internātpamatskolā norisinājās LSO republikas sacensības galda tenisā. Uz sacensībām bija ieradušies sportisti no tuvākām un tālākām Latvijas internātpamatskolām – Liepājas, Pelčiem, Baltinavas, Rīgas 4 skolas, Sveķiem, Tukuma, Spāres, Gaismas un Lielplatone.

Kopumā tenisa turnīrā piedalījās 28 dalībnieki -12 meitenes un 16 zēni. Galda tenisa sacensības notika pēc LSO noteikumiem. Katra skola sacensībām varēja pieteikt katrā grupā divus labākos skolas tenisistus, tātad divi zēni un divas meitenes. Spēles notika divās grupās zēniem un divās grupās meitenēm. Spēles katrā grupā notika pēc apļa principa. No katras grupas trīs labākie spēlētāji tika finālā.

Finālu veidoja-meitenes:

 1. Agata Irma Bētaka- Spāre

 2. Inga Smirnova – Lielplatone

 3. Tatjana Pudnika – Sveķi;

 4. Gita Šopa – Spāre;

 5. Kristīne Plavkova – Lielplatone;

 6. Jeļena Hardina – Sveķi

  Zēni:

 1. Nauris dzintars – Pelči

 2. Matīss Bogdans – Sveķi

 3. Linards Kiršolcs – Lielplatone

 4. Nils Pērkons – Lielplatone

 5. Dainis Akuto – Sveķi

 6. Mārcis Jozefs– Liepāja.

Finālā spēles atkal tika veidotas pēc apļa principa. Spēles bija gana spraigas un emocionālas, jo katram fināla spēlētājam bija visas iespējas iegūt godalgotās vietas.

Uzvarētāji no 1. - 3. vietai tika apbalvoti ar LSO diplomiem un medaļām. Visrezultatīvākā komanda šogad bija Lielplatones IPS komanda. Meiteņu grupā vietu sadalījums ir šāds: I vieta- Kristīne Plavkova (Lielplatone), II vieta- Jeļena Hardina(Sveķi)un III vieta- Gita Šopa( Spāre).

Zēnu grupā vietu sadalījums ir šāds:

I vieta – Linard Kiršolcs (Lielplatone),

II vieta – Nils Pērkons (Lielplatone) un

III vieta – Dainis Akuto (Sveķi).

Sacensības organizēja LSO un vadīja Lielplatones internātpamatskolas direktors Andris Urbāns ar komandu.

Liels paldies jāsaka par sacensību tiesāšanu skolotājiem Gunai Adamovičai, Jānim Novadam, Alvilam Misūnam, kā arī Lieplatones internātpamatskolas puišiem.

Rezultāti pielikumā.

Skolu kopvērtējums:

 1. Lielplatone

 2. Sveķi

 3. Spāre

 4. Baltinava

 5. Gaisma

 6. Pelči

 7. Liepāja

 8. Tukums

 9. Rīgas 4 skola

Informāciju sagatavoja Lielplatones sporta skolotāja Guna Adamoviča.

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site