Speciālās Olimpiādes sporta konference Antverpenē

Tikai pēc nepilna gada - 2014. gada 13.septembrī Speciālas Olimpiādes (SO) Eiropas vasaras spēles Beļģijā tiks atklātas ar tradicionālo olimpisko spēļu lāpu skrējienu un guns iedegšanu Briselē. Olimpiskā uguns tradicionāli tiks atnesta no spēļu olimpa – Atēnām, piesaistot tās skrējienam vairākus simtus sportistus un profesionālus policistus uguns nogādāšanai uz Beļģijas sporta spēļu pilsētu Antverpeni.

Šo vasaras spēļu moto ir „Sirsnīgās spēles” un tajās plānots uzņemt dalībniekus no 58 Eirāzijas reģiona valstīm, tai skaitā – 2000 sportistus vecumā virs 16.gadiem un 1000 sporta skolotāju-treneru. Tajās tiks iesaistīti vairāk kā 4000 brīvprātīgo palīgu, 300 oficiālo personu, 300 medicīnisko darbinieku. Spēles apmeklēs 2500 sportistu vecāku un ģimenes locekļu.

Spēles noritēs 10 SO sporta veidos 10 dienu laikā 6 sporta kompleksos. 2014 gadā sportisti sacentīsies peldēšanā, futbolā, basketbolā, riteņbraukšanā, vieglatlētikā, badmintonā, džudo, galda tenisā, bocce un sporta vingrošanā. Paralēli sporta aktivitātēm, kā jau tas ir pieņemts Speciālās Olimpiādes spēlēs, noritēs ne-sporta aktivitātes. Tiek organizēts Globālās attīstības samits, zinātnieku Kongress, Veselā sportista programma, ģimeņu Simpozijs un forums, būs apskatāmas mākslas darbu izstādes, kuru noslēgumā izstādes priekšmeti tiks izsolīti vairāksolīšanā un ieņēmumi tiks ziedoti Speciālas Olimpiādes attīstības fondā. Noritēs jauno atlētu programma un jaunatnes Aktivizēšanas samits.

Spēļu organizatoru izaicinājums un mērķis ir organizēt un novadīt fantastiskas spēles, ar mērķi palīdzēt integrēties sabiedrībā SO sportistiem, panākt tās ilgtspēju arī pēc spēlēm. Nolūkā labi sagatavoties SO vasaras spēlēm, Eirāzijas Speciālā Olimpiāde (SOEE) organizēja sporta konferenci un delegāciju vadītāju sanāksmi, kurā informēja SO programmas par SOEE sporta stratēģiju, prasībām sporta spēļu organizēšanā un spēļu vadības sistēmas (GMS - game management system) ieviešanā katrā SO programmā dalībvalstīs.

Cienījamie speciālo skolu direktori, sporta skolotāji, arī Latvijas Speciālā Olimpiāde plāno un strādā pie Latvijas SO sportistu sagatavošanas dalībai Speciālās Olimpiādes Vasaras spēlēm Antverpenē. Mūsu sportisti allaž no Eiropas un Pasaules SO spēlēm mājās ir braukuši godalgoti un lepni par saviem un Latvijas delegācijas sasniegumiem. Rosinu arī šoreiz būt atbildīgiem, atsaucīgiem un enerģiskiem, gatavojoties spēļu startiem Antverpenē 2014. gada septembrī.

Eiropas sporta konferenci š.g. 20.- 21. septembrī apmeklēja SO Latvija Valdes priekšsēdētāja Gaļina Kaņējeva. Izsmeļošu informāciju un sporta spēļu vadības sistēmas failu varat saņemt elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi: galina@solatvia.lv vai zvanot 29100993.

Videoreklāma šeit. PR šeit. Prezentācijas šiet

 

Rakstu sagatavoja SO Latvija Valdes priekšsēdētāja Gaļina Kaņējeva

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site