Starptautiskās Speciālās Olimpiādes 50 gadu un Latvijas speciālās Olimpiādes 30 gadu jubilejas konference.

13.10.2018. Nevalstisko organizāciju namā notika Latvijas Speciālās Olimpiādes svinīgā konference par godu Starptautiskās Speciālās Olimpiādes 50 gadu un Latvijas Speciālās Olimpiādes 30 gadu jubilejai.

Uz svinīgo pasākumu tika uzaicinātas Latvijas sabiedriskās organizācijas – Futbola Federācija, Latvijas Sporta federācija, pārstāsvis no Izglītības un Zinātnes ministrijas sporta departamenta, Rīgas Pašvaldības policijas priekšnieks kā arī LSO biedru skolas un sporta skolotāji-veterāni.

Konferenci atklāja LSO Nacionālais ditektors A.Laša kungs ar ieskatu SOI vēsturē, kā arī citēja SOI mērķus un uzdevumus. Tika arī atzīmētas starptautiskās sacensības, kurās Latvija ir veiksmīgi startējusi, kā arī uzdevumus turpmākajam darbam.

LSO valdes priekšsēdētāja G.Kaņējeva savā uzrunā izklāstīja SOI vīzijas, kā arī pastāstīja par “veselīgā atlēta” kustību, kam tiek pievērsta uzmanība un ko no tā gūst sportisti.

Uzrunu arī teica Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis V.Škutāns. Rīgas pašvaldības policija ir LSO galvenais sadarbības partneris.Tika uzsvērta labā sadarbība, kas izveidojusies starp abām organizācijām un pats galvenais šai sadarbībā ir organizētie lāpu skrējieni LSO sacensībās.

Vārds tika dots arī Virves vilkšanas organizācijas vadītājam M.Runcim.

Paldies par ieguldīto darbu tika teiks visiem esošajiem biedriem, sadarbības partneriem un LSO veterāniem, pasniedzot Piemiņas zīmi ar SOI simboliku.

Īsu koncertu sniedza mākslinieks K.Markevičs.

Pasākumu noslēdza neformālas sarunas un dalīšanās atmiņās pie kafijas tases.

Paldies NVO namam par sadarbību.

Pasākums tiek līdzfinansēts no valsts budžeta līdzekļiem un sadarbībā ar Latvijas sporta federāciju Padomi.

Informāciju sagatavoja G.Adamoviča.

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site