SOEE EURO Bocce 2018 Luksemburgā

No 18. līdz 21.maijam 2018.g Luksemburgā notika SOEE EURO Bocce sacensības, kurās piedalījās 70 labākie boče spēlētāji no 12 valstīm. Latviju pārstāvēja: Kristīne Adamane, Zigmunds Trams, Ralfs Uplejs (Pelču speciālā internātpamatskola – attīstības centrs), Ieva Letunova (Pamūšas internātpamatskola), Džūlija Sudare, Ārijs Bērziņš (Sveķu internātpamatskola).

SO EE slēpošanas sacensības Igaunijā 2018

2018.g. 04.-07.02. Igaunijas pilsētā Otepē notika Speciālās Olimpiādes Eiropas Eirāzijas slēpošanas sacensības. Šajās slēpošanas sacensībās piedalījās 11valstu komandas. Sacensības sākās ar lāpu gājienu no centrālā laukuma, līdz slēpošanas trasei Tehvandi, kur svinīgi ar Olimpiskās lāpas iedegšanu tika atklātas slēpošanas sacensības.

Latvijas futbola komanda startē „Friendship Cup” turnīrā

No 2017.g.22. - 24. septembrim Kauņas pilsētā notika Lietuvas Speciālās Olimpiādes organizētais „Friendship Cup” turnīrs futbolā. Sacensībās piedalījās komandas no Baltijas un citām netālām kaimiņu valstīm.

Mūsējiem bronzas medaļas jauniešu futbola turnīrā

No 16.jūlija līdz 21.jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem

LSO Igaunijā plūc uzvaras laurus florbolā

26.01.2017. Latvijas Speciālās Olimpiādes florbola komandas izlase tika uzaicināta uz atklātajām florbola sacensībām Igaunijā. Kopā dalību sacensībās bija pieteikušas 16 komandas.

Pēc divizionēšanas  LSO komanda tika „A” grupā. Kopā  tika izspēlētas 5 spēles. Mūsu komandai bija jācīnās ar stiprākajām Igaunijas komandām arī ar komandu, kura piedalīsies Ziemas Pasaules spēlēs Austrijā. Puiši uzrādīja labu spēli ar 5 uzvarām, līdz ar to ieguva pirmo vietu. Par labāko spēlētāju tika atzīts N.Dzintars.

2017.g. SO Pasaules ziemas spēles Austrijā

No 2017.gada 14. līdz 25.martam Austrijā notika Speciālās Olimpiādes vēsturē lielākās Pasaules Ziemas Spēles. Par Spēļu medaļām sacentās aptuveni 2700 atlētu no 107 valstīm.

LSO sportistu starti slēpošanā un skriešanā ar sniega kurpēm Igaunijā.

Laika posmā no 02.-04. 03.2020. Latvijas Speciālās Olimpiādes sportisti atradās Igaunijas pilsētā Otepē, kur piedalījās SO Estonia organizētajās sacensībās slēpošanā un skriešanā ar sniega kurpēm.

Gothia Special Olimpics Trophy 2019

No 2019. gada 14. jūlija līdz 20. jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem Gotijas kauss 2019 (Gothia Cup). Turnīrs ir pasaulē lielākās starptautiskās jauniešu futbola sacensības. Šogad piedalījās 1686 komandas no 75 valstīm. 
Turnīra laikā notika futbola sacensības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (GOTHIA SPECIAL OLYMPICS TROPHY). Mūsu komandu pārstāvēja sportisti no Peču, Tukuma un Sveķu skolām. Delegācijas vadītāja un komandas fizioterapeite Nadija Strazdiņa, treneris Harijs Gulbis.

The 7TH WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARES HOMES “HOPE FOR MUNDIAL

No 13.jūlija līdz 14.jūlijam Polijas pilsētā Varšvā notika The 7TH WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARES HOMES “HOPE FOR MUNDIAL”futbola sacensības jauniešiem

  Šogad šajās sacensībās piedalījās 27 komandas: Latvijas Vācijas, Lietuvas, Polijas, Ungārijas, Baltkrievijas, Krievijas, Uzbekistānas, ,Ukrainas, Horvātijas, Čehijas, Īrijas, Bosnijas un Hercogovinas, Maķedonijas, Nīderlandes, Portugāles, Spānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Serbijas, Beļģijas, kā arī Japānas, Vjetnamas, Nepālas, Palestīnas, Jordānijas un Taizemes

Kārtējais mūsu sportistu panākums ārzemēs

Ļvovā no 15. līdz 18. septembrim 2016.g. norisinājās Ukrainas Speciālās Olimpiādes 3. atklātās spēles astoņos sporta veidos. Uz sacensībām bija ieradušās 50 komandas no 8 valstīm (kopā ap 650 daīlbnieku).

Lapas

 Grafiskā zīme  

Seko mums