SOEE EURO Bocce 2018 Luksemburgā

No 18. līdz 21.maijam 2018.g Luksemburgā notika SOEE EURO Bocce sacensības, kurās piedalījās 70 labākie boče spēlētāji no 12 valstīm. Latviju pārstāvēja: Kristīne Adamane, Zigmunds Trams, Ralfs Uplejs (Pelču speciālā internātpamatskola – attīstības centrs), Ieva Letunova (Pamūšas internātpamatskola), Džūlija Sudare, Ārijs Bērziņš (Sveķu internātpamatskola).

SO EE slēpošanas sacensības Igaunijā 2018

2018.g. 04.-07.02. Igaunijas pilsētā Otepē notika Speciālās Olimpiādes Eiropas Eirāzijas slēpošanas sacensības. Šajās slēpošanas sacensībās piedalījās 11valstu komandas. Sacensības sākās ar lāpu gājienu no centrālā laukuma, līdz slēpošanas trasei Tehvandi, kur svinīgi ar Olimpiskās lāpas iedegšanu tika atklātas slēpošanas sacensības.

Latvijas futbola komanda startē „Friendship Cup” turnīrā

No 2017.g.22. - 24. septembrim Kauņas pilsētā notika Lietuvas Speciālās Olimpiādes organizētais „Friendship Cup” turnīrs futbolā. Sacensībās piedalījās komandas no Baltijas un citām netālām kaimiņu valstīm.

Mūsējiem bronzas medaļas jauniešu futbola turnīrā

No 16.jūlija līdz 21.jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem

LSO Igaunijā plūc uzvaras laurus florbolā

26.01.2017. Latvijas Speciālās Olimpiādes florbola komandas izlase tika uzaicināta uz atklātajām florbola sacensībām Igaunijā. Kopā dalību sacensībās bija pieteikušas 16 komandas.

Pēc divizionēšanas  LSO komanda tika „A” grupā. Kopā  tika izspēlētas 5 spēles. Mūsu komandai bija jācīnās ar stiprākajām Igaunijas komandām arī ar komandu, kura piedalīsies Ziemas Pasaules spēlēs Austrijā. Puiši uzrādīja labu spēli ar 5 uzvarām, līdz ar to ieguva pirmo vietu. Par labāko spēlētāju tika atzīts N.Dzintars.

2017.g. SO Pasaules ziemas spēles Austrijā

No 2017.gada 14. līdz 25.martam Austrijā notika Speciālās Olimpiādes vēsturē lielākās Pasaules Ziemas Spēles. Par Spēļu medaļām sacentās aptuveni 2700 atlētu no 107 valstīm.

Latvijas Speciālās Olimpiādes sportistu medaļu mirdzums Kalifornijas saulē

No 20. jūlijā trīspadsmit Latvijas jaunie atlēti devās uz Speciālās olimpiādes vasaras spēlēm Kalifornijas eņģeļu pilsētā Losandželosā ASV. Latvija spēlēs bija pārstāvēta trīs sporta veidos - – vieglatlētika (Aiva Bērziņa, Kristīne Janfelde, Jānis Mašinskis un Vitālijs Kuļikovs), peldēšana Gaida Lībiete, Nauris Rimanskis-Rimovs, Nils Elvis Vīgants) un basketbols (Roberts Tohvs, Vairis Jaucis, Dainis Bizuns, Ārijs Bērziņš, Dāvids Berķis, Mārtiņš Golovka).

Mūsējiem Zviedrijā "Gothia Cup 2015" divi kausi

Foto: Komada kopā ar Kim Källström

No 12.jūlija līdz 16.jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem Gothia Cup 2015

Mūsējiem bronza Gotijas kausā futbolā

Latvijas izlases futbola komanda no SO Latvija (Special Olympics Latvia) ir devusies uz 38. "Ghotia Cup", kas notiek starp futbolistiem vecumā no 11-19 gadiem. Arī šobrīd mūsu komanda no 15.-21. jūlijam atrodas Zviedrijas pilsētā Gēteborgā, lai satiktos ar jauniešiem no visas pasaules, neatkarīgi no to reliģijas, ādas krāsas un kultūras atšķirībām. Šogad sacensībās piedalās 1625 komandas no 80 valstīm.

LSO sportistu starti slēpošanā un skriešanā ar sniega kurpēm Igaunijā.

Laika posmā no 02.-04. 03.2020. Latvijas Speciālās Olimpiādes sportisti atradās Igaunijas pilsētā Otepē, kur piedalījās SO Estonia organizētajās sacensībās slēpošanā un skriešanā ar sniega kurpēm.

Lapas

lpk_logo - Latvijas Paralimpiskā komitejaGrafiskā zīme

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site