Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra kausa izcīņa basketbolā 2018

Jau otro reizi šī gada 5.decemebrī O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā norisinājās Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas - attīstības centra kausa izcīņa basketbolā, kurā piedalījās 12 komandas no Latvijas speciālajām skolām.

Lai sacensības varētu sākties, tika izveidotas divas apakšgrupas, pa sešām komandām katrā: A grupa un B grupa, ko noteica komandu pārstāvju izloze. Kamēr notika izloze, visas komandas ISBS trenera Jāna Šulta un VEF Rīgas ārzemju spēlētāju Jabril Durham un Andrew Andrews vadībā pirms sacensībām kopīgi iesildījās.

Komandas savās grupās izspēlēja spēles katra ar katru pēc apļa sistēmas, lai katrā grupā noskaidrotu vietu sadalījumu. Pēc grupu izspēlēm komandas tika sadalītas A, B un C divīzijās, kurās cīnījās par godalgotajām vietām: Apakšgrupu 1. un 2. vietas – A divīzijā; 3. un 4. vietas – B divīzijā; 5. un 6. vietas – C divīzijā, kas ir pēc Speciālās olimpiādes noteikumiem.

Starp spēlēm no katras komandas 2 labākajiem bija iespēja piedalīties konkursos:

Ātrākais stafetē – Ilmārs Bēteris

Labākais metienu izpildītājs – Artūrs Šteinbergs

Vienā no spēles starplaikiem no Latvijas izlases spēlētājiem Daira Bertāna, Dāvja Bertāna, Jāņa Bērziņa, Arta Ates un Andreja Gražula bija iespēja noskatīties video sveicienus, kas bija īpašs veltījums dalībniekiem.

Rezultāti: A.divīzija

1.vieta Upesgrīvas internātpamatskola – labākais spēlētājs Edmunds Ratenieks

2.vieta Pelču speciālā internātpamatskola – attīstības centrs

3.vieta Spāres internātpamatskola

4.vieta Dzelzavas internātpamatskola

B. divīzija

1. vieta Sveķu internātpamatskola – labākais spēlētājs Jurģis Szulga

2.vieta Tukuma novada internātpamatskola

3.vieta Rīgas 1. speciālā internātpamatskola- attīstības centrs

4.vieta Rīgas 2. speciālā internātpamatskola

C. dīvīzija

1. vieta Gaismas speciālā internātpamatskola – labākais spēlētājs Jānis Laizāns

2.vieta Palsmanes internātpamatskola

3.vieta Rīgas 4.speciālā internātpamatskola

4.vieta Rīgas Sanatorijas internātpamatskola

 

Rakstu sagatavoja Ainārs Eidons

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site